Możliwości RustDesk

W dzisiejszych czasach technologia zdalnego dostępu staje się niezwykle popularna. Jednym z najnowszych narzędzi na rynku jest RustDesk, który zapewnia nie tylko niezawodne połączenia zdalne, ale także bogatą gamę funkcji. RustDesk to wartościowe narzędzie dla Klientów firmy AXSoft, którzy potrzebują zdalnego wsparcia.

RustDesk jest aplikacją do zdalnego dostępu, która została stworzona w języku Rust. Oferuje niezwykle łatwe i bezpieczne połączenia między urządzeniami. Działa na Windows, macOS, Linux, iOS, Android. Z RustDesk można kontrolować urządzenia IT z dowolnego miejsca na świecie i świadczyć komplesowo Usługi informatyczne.

RustDesk to open-source'owe narzędzie do zdalnego wsparcia IT, co czyni go atrakcyjną alternatywą dla komercyjnych programów takich jak TeamViewer czy AnyDesk.

Intuicyjny interfejs sprawia, że korzystanie z RustDesk jest proste i przyjemne, bez względu na doświadczenie. Oprogramowanie to jest również wyjątkowo bezpieczne, z zaawansowanym szyfrowaniem end-to-end, które gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo wszystkich połączeń zdalnych.

RustDesk oferuje również wiele dodatkowych funkcji. Można np. łatwo udostępnić pulpit, korzystać z czatu na żywo, przesyłać pliki.
Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na temat oprogramowania do zdalnej pomocy IT.

Zdalny Pulpit

Oprogramowanie pozwala na zdalne połączenie się z Twoim komputerem w celu realizacji zgłoszeń serwisowych.

Wsparcie IT

Oprogramowanie pozwala na diagnostykę oraz wykonanie wszystkich czynności naprawczych na Twoim komputerze.

Program Portable

Aplikacja umożliwa szybkie uruchomienie bez konieczności przchodzenia pełnej instalacji na serwisowanym komputerze.

Funkcjonalności

Łatwy w użyciu

RustDesk oferuje wiele zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego jest niezwykle wygodne i efektywne. Oprogramowanie służące do połączenia ze zdalnym pulpitem Klienta w celu zapewnienia zdalnego wsparcia IT (Outsourcing IT). Oprogramowanie działa zaraz po instalacji i uruchomieniu, nie wymaga dodatkowej złożonej konfiguracji.

Niepubliczny serwer Relay (rustdesk.pl) służy wyłącznie do obsługi Klientów firmy AXSoft, zabronione jest jakiekolwiek inne jego wykorzystywanie bez pisemnej zgody z firmy AXSoft.

  • Działa z Windows / Linux / macOS
  • Połączenie szyfrowane End-to-End
  • Kompatybilny z wolnijszymi łączami
  • Możliwość pracy w każdym miejscu
  • Szybkie wsparcie zdalne Klientów
  • Rozwiązane oparte o certyfikaty
  • Działa z IPv4 oraz IPv6
  • Wsparcie zdalne
  • Szybkie aktualizacje
  • Czat z Serwisantem

Pobierz Aplikację

FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania.

Oprogramowanie na tej stronie przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla Klientów firmy AXSoft w celu świadczenia im zdalnego wsparcia IT. Pobieranie i wykorzystywanie oprogramowania bez otrzymania wcześniejszej pisemnej/mailowej zgody jest zabronione.

Do pobrania oprogramowania wymagane jest posiadanie jednorazowego hasła lub numer umowy, które Klient otrzymuje od firmy AXSoft wraz z usługą. Pobrane oprogramowanie można uruchomić bez instalacji w wersji Portable. Udostępniony jest również pełny instalator, który po instalacji działa w tle jako usługa systemowa.

Jeżeli są Państwo Klientami firmy AXSoft, należy mailowo skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.